Norton Security DELUXE 3.0 3 lic. 1 rok ESD (21358351)

Jazyk
český
Druh licence
elektronická licence
Počet licencí

• , zakoupeno v CZC.cz

elektronická licence nefunguje jak my měla

• , zakoupeno v SW.cz

Antivir Norton používám již více , jak 10 let a jsem zcela spokojen. Jen jednou jsem dostal mail, po návštěvě pánských stránek, s výhrůžkou a výzvou k platbě, na který jsem nereagoval. Nic se nestalo.
    Dobré "přídavné " funkce použitelné s licencí.
    Nutno aktivovat přesně podle data, ne dříve, jinak předčasné dny "sežere" bez náhrady.

• , zakoupeno v Nextcomp

Norton jsem používal pravidelně několik let, pak jsem zkusil něco jiného, ale po roce jsem se k Nortonu opět vrátil.

Jazyk
český
Druh licence
elektronická licence
Počet licencí

Norton Security poskytuje ochranu v reálném čase proti stávajícím i novým virům a malwaru, zabezpečuje vaši identitu a online transakce. Díky oceňované technologii vás upozorní na rizikové aplikace pro systém Android ještě předtím, než si je stáhnete a poskytuje nástroje, které pomohou dětem bezpečně objevovat svět internetu.

Hlavní výhody programu Norton Security

Popis ochrany produktu Norton Security Standard

Zabezpečuje vaši identitu a transakce online.

Produkt je hodnocený jako nejlepší software v oblasti komplexního zabezpečení zákazníků a výkonu jejich zařízení.

Zahrnuje službu Virus Protection Promise se 100% jistotou vrácení peněz: Od okamžiku, kdy se přihlásíte k odběru, vám bude k dispozici odborník z týmu Norton, který vám pomůže odstranit ze zařízení viry, nebo vám vrátíme peníze.

Popis ochrany produktu Norton Security Deluxe

Zabezpečuje vaši identitu a transakce online.

Jedno přihlášení k odběru zajistí ochranu několika počítačů PC, počítačů Mac, chytrých telefonů a tabletů.

Umožňuje spravovat ochranu na všech zařízeních pomocí intuitivního webového portálu.

Popis ochrany produktu Norton Security Premium

Zabezpečuje vaši identitu a transakce online.

Obsahuje prémiové funkce zabezpečení rodiny, aby mohly vaše děti bezpečně objevovat digitální svět.

V počítači se systémem Windows automaticky zálohuje fotografie, finanční soubory a další důležité dokumenty, které si sami zvolíte.

Zahrnuje bezpečné cloudové úložiště o velikosti 25 GB, přičemž kapacitu můžete v případě potřeby zvýšit.

Pro přehledné porovnání produktů navštivte tento odkaz.

• , zakoupeno v CZC.cz

elektronická licence nefunguje jak my měla

• , zakoupeno v SW.cz

Dobré "přídavné " funkce použitelné s licencí.

• , zakoupeno v Nextcomp

• , zakoupeno v BOHEMIA COMPUTERS

norton je srozumitelný, je v češtině a funguje

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Kvalita za dobrou cenu. Opakovaná spokojenost
    • Neznám