F-Secure SAFE 3 lic. 1 rok (FCFXBR1N003E1)

TOP 41 v kategorii Antiviry

F-Secure SAFE 3 lic. 1 rok (FCFXBR1N003E1)

Doprava zdarma, Skladem

Jazyk
český
Počet licencí

• , zakoupeno v SW.cz

• Používám již delší dobu a funguje spolehlivě.
  • , zakoupeno v ProLicence.cz

• Nezatěžuje PC, bez reklam ok
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Žádný jiný antivir nepoužívám, protože jsem s ním byl vždy spokojen
    • O žádné nevím.

Tento antivir mi vyhovuje po všech stránkách, proto ho doporučuji.

PATRO.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za nákup a hodnocení produktu. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem i produktem z https://www.patro.cz/ spokojen. Lukáš Zasadil, Patro.cz

Jazyk
český
Počet licencí

Kód je potřeba zaregistrovat na URL: https://my.f-secure.com/register/box/XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX místo XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX zadejte kód, který vám přišel včetně v přesném tvaru.

FOR NEW SAFE USERS

New F-Secure SAFE user? Create a My F-Secure account like this: 1.       Click on the link below and create your My F-Secure account

URL: See the list of URLs with enbedded subscription codes below 2.       Click “Next”, and you will be directed to My F-Secure 3.       Select “Add device” and choose how to get the installer to your device (download, send link to email, send SMS) 4.       Download installer and finalize the installation on device

FOR EXISTING SAFE USERS

Already using F-Secure SAFE? Extend your subscription like this: 1.     Login to My F-Secure (previously called My SAFE) at https://my.f-secure.com/ 2.       Go to tab ”Orders and Payments” 3.       Renew your current subscription with a code by clicking the button ”Enter a code” 4.       Enter your campaign name and subscription code.

• Campaign name: box
  • Subscription code: See list below

Note! Subscription codes are campaign specific. If subscription code and campaign name do not match, you will get an error message.

When extending subscription, campaign name is a mandatory field.

F-Secure SAFE - pro instalaci a uprgrade produktu je nutno se si vytvořit účet a přihlásit na My SAFE portal: https://mysafe.f-secure.com/register

F-Secure SAFE = ochrana pro Váš počítač, smartphone a tablet v jednom řešení

Licencování je založeno na počtu zařízení, které potřebujete chránit.

Hlavní vlastnosti:

• Chrání Váš počítač před počítačovými viry, červy a neznámými útoky
  • Detekuje a odstraňuje spyware v reálném čase
  • Chrání Váš počítač před útoky hackerů

MOBILE SECURITY

Android smartphone and tablet devices using Android 2.2 or later

ANTI-VIRUS FOR MAC

OS X versions10.11 (El Capitan),

OS X versions 10.10 (Yosemite)

OS X version 10.9 (Mavericks)

OS X version 10.8 (Mountain Lion)

OS X version 10.7 (Lion)

OS X version 10.6 (Snow Leopard, version 10.6.8 or later)

Smartphones and tablets

Supported platform:

Android 4.0 or later, iOS 6 or later, Windows Phone 8

• , zakoupeno v SW.cz

• Používám již delší dobu a funguje spolehlivě.
  • , zakoupeno v ProLicence.cz

• Nezatěžuje PC, bez reklam ok
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Žádný jiný antivir nepoužívám, protože jsem s ním byl vždy spokojen
    • O žádné nevím.

Tento antivir mi vyhovuje po všech stránkách, proto ho doporučuji.

PATRO.cz (prodejce)