AVG Ultimate 1 rok (GSLEN12BCZA000)

Druh licence
krabice

Druh licence
    krabice

Kompletní sada špičkových nástrojů pro ochranu před viry a ladění výkonu vašich zařízení; obsahuje AVG Internet Security a Tune Up; AVG AntiVirus PRO - Ochrání váš chytrý telefon před malwarem a zloději

• -
      • Neseriózní jednání firmy AVG.

Velmi nedoporučuji nakupovat přímo od AVG. Jako jejich dlouholetý klient jsem si zakoupi rozšíření pro můj antivir a během několika dní se mi na účtě objevila další srážka v hodnotě 1999 Kč, kterou jsem neautorizoval. Z toho mi vyplívá, že obchodní oddělení AVG vykrádá platební karty. Z tohoto důvodu mi byla zablokována katra.